...  |  O firmie

O firmie

CJ BLOK FABRYKA ELEMENTÓW BUDOWLANYCH Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością powstała 24 stycznia 2002 roku. Siedziba Spółki i zakład produkcyjny usytuowane są w Głogowie Małopolskim na działce o powierzchni 5,5 ha.


Podstawowym profilem działalności Spółki jest produkcja wyrobów betonowych, betonowo-keramzytowych i betonowo-perlitowych. Przedsiębiorstwo wytwarza i sprzedaje kostkę brukową i elementy drogowe, pustaki konstrukcyjne, elewacyjne, keramzytowe, pustaki i cegły z betonu lekkiego z domieszką perlitu oraz systemy kominowe.


Produkcja galanterii betonowej i wyrobów budowlanych odbywa się na dwóch liniach technologicznych – amerykańskiej maszynie Columbia oraz niemieckiej maszynie Rekers. Nowoczesny park maszynowy, sprawdzone surowce i barwniki, wykwalifikowana kadra pracownicza, ponad 20-letnie doświadczenie w produkcji wyrobów betonowych zapewniają utrzymanie naszych wyrobów w jak najwyższym standardzie. Gwarancją jakości produktów CJ Blok® jest certyfikat ISO 9001 oraz certyfikat Zakładowej Kontroli Produkcji.

Adresatem oferty produktowej firmy CJ Blok® są zarówno klienci indywidualni, jak i przedsiębiorstwa oraz instytucje publiczne. Spółka posiada stabilną i dobrze rozbudowaną bazę klientów, którą stanowią m.in. składy budowlane, firmy świadczące usługi budowlane, sklepy internetowe, jak również nabywcy indywidualni. O sile naszego przedsiębiorstwa świadczą nasi klienci i partnerzy biznesowi, z którymi utrzymujemy długoletnią i stałą współpracę opartą na partnerstwie i wzajemnym zaufaniu. 


Przez lata zdobywaliśmy liczne nagrody i wyróżnienia, które stanowią dowód wysokiej klasy i uznania wśród naszych klientów, jak również świadczą o wysokiej pozycji na rynku. Ważnym docenieniem dla firmy CJ Blok® było włączenie jej do grona najdynamiczniej rozwijających się firm w Polsce – elitarnego klubu Gazel Biznesu.


Firmę tworzy doświadczona kadra, bez której nie powstałoby tak dynamicznie działające przedsiębiorstwo, jakim jest CJ Blok®. Naszym celem jest zadowolenie klienta, dlatego do swojej pracy podchodzimy z pełnym zaangażowaniem.


Nieustannie poszukujemy nowych rozwiązań w udoskonalaniu swoich wyrobów w kierunku innowacyjności. To, co wyróżnia nas jako firmę to unikalność naszych produktów, które dopasowane są pod potrzeby rynku zarówno krajowego, jak i zagranicznego. Staramy się stale promować naszą firmę poprzez reklamę, uczestnictwo w targach budowlanych oraz licznych spotkaniach biznesowych.

Dokładamy wszelkich starań, aby produkty CJ Blok® spełniały jak najwyższe oczekiwania naszych klientów.


Zapraszamy do zapoznania się z aktualną ofertą. Nasz zgrany zespół chętnie udzieli Państwu niezbędnych informacji dotyczących wszystkich wyrobów. Nasza Oferta